Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt
  • Ośrodek Wypoczynkowy Start
  • Ośrodek Wypoczynkowy Start
  • Ośrodek Wypoczynkowy Start
  • Ośrodek Wypoczynkowy Start
  • Ośrodek Wypoczynkowy Start

Kontakt

Formularz kontaktowy

Wyślij e-mail
(opcjonalnie)

„Start” powstał nie dla nas, ale dla naszych Gości, dlatego nieprzerwanie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli nie znalazłeś na naszej stronie internetowej informacji, których szukałeś albo chciałbyś uzupełnić swoją wiedzę dotyczącą oferty lub okolicy – zadzwoń lub napisz, a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji. Jesteśmy znawcami okolicy, mamy największą wiedzę na temat tutejszych atrakcji i chętnie się nią podzielimy.

Nasz ośrodek wypoczynkowy to komfortowe noclegi z wyżywieniem w doskonałej lokalizacji. Obiekt znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 22, skąd bardzo łatwo dotrzeć zarówno na Wielką Krokiew, jak również słynne Krupówki. Noclegi blisko centrum w takiej miejscowości jak Zakopane to ogromne możliwości dla turystów – zarówno jeżeli chodzi o zwiedzanie miejscowości, jak również łatwy dostęp do tutejszych atrakcji przyrodniczych. Odwiedzając nasz ośrodek wypoczynkowy zachęcamy do wizyty w górach – Tatrzański Park Narodowy to wyjątkowy obszar, który koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy będąc w zimowej stolicy Polski.

Zapraszamy na noclegi ze śniadaniem wszystkich spragnionych wspaniałego wypoczynku i oderwania się od zgiełku miasta – u nas skosztujecie błogiego spokoju i poznacie piękno polskich gór.